Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Poplatek za aukci zatím nebyl uhrazen. Můžete jej uhradit ve Vaší administraci.

Vinný sklep * Velké Pavlovice

Aukce ukončena

Neprodáno, aukce skončila bez příhozu.

Pravidla aukce

Rezervační smlouva

Zobrazit smlouvu

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji vinařský areál s velkým stavebním pozemkem v atraktivní části Velkých Pavlovic přímo pod „Opilými sklepy“.

Přístup je z ulice Trávníky s možností vjezdu přes bránu do dvorního traktu (…. m2). Z něj se vstupuje do provozně technických místností, určených pro výrobu a skladování (…. m2).Další vstup je pod krytou terasou do vinného baru s kuchyňkou, skladem a toaletami (…. m2), a následně do pár schodech pěkného suchého kvelbeného sklepa s krbem a posezením pro více jak 40 hostů (…. m2). Technické prostory a sklep jsou stavebně propojeny. Budovy jsou v dobrém stavu, zaizolovány a vhodné k okamžitému použití.

Fotogalerie

Jan Jordán

Jsem kreativní realitní makléř

Ve světě realit se pohybuji již řadu let a kromě prodeje domů, bytů, atp. se zaměřuji i na vyhledávání nemovitostí, které jsou vhodné pro realizaci developerských projektů.

Díky své dlouholeté praxi jsem se naučil rozumět lidem, porozumět jejich potřebám a dokážu často velmi rychle najít optimální cestu k vyřešení problémů při nákupu či prodeji jejich nemovitostí.

Celý realitní trh nejen v České republice a s ním i potřeby prodávajících i kupujících se mění tak rychle, že vždy svým klientům doporučuji najmout si profesionála, který je schopen zajistit průběh realitní transakce v souladu se zákonem a hlavně bezpečně. Rizika, která číhají jak na prodávající tak na kupující, jsou totiž opravdu velmi vysoká. Běžný občan má často tendenci tyto nástrahy podceňovat.


Jan Jordán