Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Poplatek za aukci zatím nebyl uhrazen. Můžete jej uhradit ve Vaší administraci.

pozemky rychvald

Aukce ukončena

Neprodáno, aukce skončila bez příhozu.

Pravidla aukce

Popis nemovitosti

Pozemky se nachází ve velmi pěkné a klidné lokalitě mezi ul. Stromořadí a Boční v Rychvaldě.

Výměra většího pozemku je 3549 m2 včetně 252 m2 lesa. Příjezd je po pozemcích soukromých vlastníků. Tu by si mohli oficiální cestou zřídit a udržovat společnými silami všichni, kteří budou cestu užívat než ji převezme obec.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Jitka Biernatová

Jmenuji se Jitka, je mi 45 let a mám dvě děti, syna Michaela (5) a dceru Terezu (17). Všichni máme rádi přírodu, zvířata, houbaření, výlety a hlavně koně.

Vystudovala jsem Střední ekonomickou školu v Orlové s maturitou, obor Všeobecná ekonomika. I když mám logické myšlení, používám selský rozum a čísla byla má pýcha.

Od roku 2006 bydlím v Ostravě a věnuji se realitám, financím, účetnictví a poradenstvím. Neustále se vzdělávám a učím. Kurz Milionový makléř 2019 a 2020 mi dal mnoho nových informací, rad, nápadů a zkušeností, které byly velmi přínosné a já je mohu používat pro svou práci.

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejichž prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. A protože mým koníčkem zůstalo i cestování, ráda jezdím po kraji, a pokud to mohu spojit s mou prací, velmi si to užívám, a nejen já, ale i můj malý.

Specializuji se především na své okolí, tj. Ostravu, ale krásy přírody mě táhnou i do vzdálenějších míst.

Každá nemovitost je unikátní a originální, a proto každé z nich věnuji veškerou svou pozornost a individualitu při prezentaci. Vím, že je zde hodně lidí, kteří mají v těchto oblastech nějaký problém a neví si s ním rady.

A od toho jsem tady JÁ, ráda Vám pomohu.


Jitka Biernatová